Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

CatHouse - bezpečné venkovní bydlení pro vaši kočku


O NÁS

MALÝ TYGR - výroba stromů a nábytku pro kočky

Pod názvem MALÝ TYGR bychom Vám rádi představili naši vlastní řadu stromů a nábytku pro kočky - originální nápady a řešení pro kočičí domácnosti.

S kočkami sdílíme domácnost již řadu let a snažíme se jim život s námi zpestřit. Tak, aby měli dostatek prostoru pro pohyb, spánek a hry. Začali jsme s klasickými plyšovými odpočívadly, ale nebyli jsme moc spokojení jak s jejich životností tak i s jejich vzhledem, po určité době používání.

Proto vznikl MALÝ TYGR. Výroba stromů a nábytku pro kočky, které budou funkční a zároveň budou i ve Vaší domácnosti dobře vypadat.

Vše vyrábíme z kvalitních, přírodních a samozřejmě zdravotně nezávadných materiálů.

A proč u našich výrobků nechceme používat plyš?

Plyšové potahy jsou hojně využívané na škrabadlech pro kočky, ale mají bohužel řadu špatných vlastností. Zpočátku vypadá plyšový potah hezky, ale každý majitel kočky ví, jak je těžké ho v tomto stavu udržet. Pokud je potah pevně připevněn ke konstrukci a dojde k jeho zašpinění, velmi špatně se čistí. V plyši se drží a usazují nejen kočičí chlupy, ale i odumřelé kožní buňky, roztoči, bleší vajíčka a další původci různých kočičích onemocnění. Není vhodný pro kočky trpící alergií, kožním onemocněním nebo pro kočky s pooperační ránou.


Veškeré nápady a varianty nábytku pro kočky MALÝ TYGR jsou poctivě testovány a zkoušeny našimi kočičími kamarády. Proto věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni a Vaše kočička bude nadšená.