Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Podrobné informace

Naše stromy pro kočky MALÝ TYGR vyrábíme z masivního dřeva (smrk, borovice, jedle...). Dřevo je upravené broušením, které zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva. Díky této technice zpracování není potřeba strom omotávat sisalovým lanem, kočičky po dřevu bez problému vyšplhají a rády si o něj brousí drápky. Pokud nevěříte, podívejte se na video zde:)

Stromy jsou robustní a stabilní, vhodné i pro těžší plemena koček.

Veškeré šroubované spoje na stromu jsou kryté dřevěnými záslepkami a jsou zpětně rozebíratelné. Proto jsou tyto stromy velmi variabilní (vzhled můžeme pozměnit ještě při samotné montáži) a každý je originál.

Základem našeho stromu pro kočky je centrální šestihranný dřevěný sloup, o průměru 120mm, ke kterému se připojují jednotlivá patra.

 

1. Standardní prvky stromu:

  • Centrální sloup: Základem stromu je centrální šestihranný dřevěný sloup, o průměru 120mm. Výška sloupu závisí na přání zákazníka, vyrábíme stromy až do výšky 3m. K upevnění do stropu je použit rozpěrný šroub. Je možné připevnit ke stropu sloup napřímo nebo s použitím šestihranné krycí stropní desky.
  • Základna: Velikost základny se odvíjí od výšky stromu a rozložení pater, aby byla zajištěna stabilita stromu a bezpečnost.

Tvar základny: hranatý se zkosenými rohy, hranatý s kulatými rohy nebo šestihran

  • Police: Nabízíme čtyři základní tvary polic. Do police je možné dle přání umístit kulatý výřez pro misku na kočičí trávu.

Tvary polic: hranatá se zkosenými rohy, hranatá s kulatými rohy, kulatá nebo oválná

  • Podpěry polic: K jednotlivým policím je možné vybrat ze tří druhů dřevěných podpěr. Velikost podpěry závisí na rozměru police.

Tvary podpěr: vlnka (pro velké police), oblouk, plná podpěra

  • Boudička: Místo pro kočičku, kde se může schovat, odpočinout si nebo si hrát. Na výběr jsou hranaté boudičky s kulatými výřezy nebo s výřezy ve tvaru kočičí hlavy. Umístění těchto výřezů (po stranách, ve vrchním dílu boudičky) je možné domluvit.

 

2. Atypické prvky stromu:

Jsme schopní na přání vyrobit i jiné tvary nebo části stromu pro kočky než které jsou uvedené v základním výběru. Ukázku atypického tvaru polic (tvar listů) nebo dřevěného kočičího kamaráda je možné vidět ve fotogalerii zkušebních stromů.


3. Barevné provedení:

Standardně dodáváme sestavitelné stromy pro kočky z neošetřeného dřeva, které kočičkám velmi voní. Dle přání je ale možné strom opatřit bezbarvým nebo barevným nátěrem. K ošetření dřeva používáme značku nátěrů OsmoColor, která je založena na bázi přírodních olejů a vosků a je zdravotně nezávadná.


Odstíny nátěrů OsmoColor - stromy pro kočky Malý tygr

 

4. Konečný vzhled stromu pro kočky:

  • Strom pro kočky na přání: Podobu stromu si můžete vytvořit sami - kombinací standardních prvků, které nabízíme. Můžete si zvolit počet, velikost a vzhled jednotlivých částí a jejich rozložení.
  • Pomůžeme Vám s návrhem: Na základě poskytnutých údajů (výška, velikost prostoru, počet a stáří kočiček...) z dotazníku, který Vám zašleme, Vám vytvoříme dva návrhy stromu ideálního právě pro Vaší kočičku.
  • Atypické řešení: Pokud budete mít zájem o atypické řešení stromu nebo některé jeho části, stačí se s námi domluvit. Budeme se snažit vyjít Vám vstříc. Je možné si s námi domluvit i případné omotání stromu sisalovým lanem.

Konečná podoba stromu pro kočky záleží vždy pouze na Vás. Díky jednoduché sestavitelnosti je možné vzhled stromu „doladit“ až při montáži u Vás doma.

Rozvržení stromu je samozřejmě také možné časem pozměnit nebo doplnit o nové prvky. Do Vaší domácnosti přibyde nová kočička, kotě nebo Vaše kočička zestárne a už nebude moci tolik skákat - u našich stromů MALÝ TYGR se můžete této nově vzniklé situaci lehce přizpůsobit.


5. Dodání a montáž

Dodací lhůta u těchto stromů pro kočky je 14 dnů od zadání výroby. Montáž stromu u Vás doma provádíme osobně.

Montáž a dopravu stromu pro kočky poskytujeme ZDARMA.

Na všechny naše výrobky MALÝ TYGR se vztahuje dvouletá záruka.