Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKT

MALYTYGR.CZ
Chotěšice 15
28901 Chotěšice
tel: +420724639336
info@malytygr.cz

 


Úvod » PODROBNÉ INFORMACE

Podrobné informace

1. Standardní prvky stromu:

    Centrální sloup: Základem stromu je centrální šestihranný nebo osmihranný dřevěný sloup, o průměru 120 mm, ke kterému se připojují jednotlivá patra. Ke stropu je možné připevnit sloup napřímo nebo s použitím krycí stropní desky.

    Základna: Velikost základny se odvíjí od výšky stromu a rozložení pater, aby byla zajištěna stabilita stromu a bezpečnost. Tvar základny lze přizpůsobit prostoru, kde bude strom umístěn.

    Police: Nabízíme tři základní tvary polic - hranatá se zkosenými rohy, hranatá s kulatými rohy, kulatá. Do police je možné dle přání umístit kulatý výřez pro misku na kočičí trávu.

    Podpěry polic: Velikost podpěry závisí na rozměru police.

    Boudička: Místo pro kočičku, kde se může schovat, odpočinout si nebo si hrát. Boudičku lze vyrobit s kulatými výřezy nebo s výřezy ve tvaru kočičí hlavy. Umístění těchto výřezů (po stranách, ve vrchním dílu boudičky) je možné domluvit.

 

2. Atypické prvky stromu:

Jsme schopní na přání vyrobit i jiné tvary nebo části stromu pro kočky než které jsou uvedené v základním výběru.

 

3. Barevné provedení:

Standardně dodáváme stromy pro kočky z neošetřeného dřeva, které kočičkám velmi voní a je pro ně atraktivní. Dle přání je ale možné strom opatřit bezbarvým nebo barevným nátěrem (ochranný bezbarvý nátěr doporučuje pro stromy umístěné venku).

 

4. Konečný vzhled stromu pro kočky:

Konečná podoba stromu pro kočky záleží vždy pouze na Vás. Díky jednoduché sestavitelnosti je možné vzhled stromu „doladit“ až při montáži u Vás doma.

Rozvržení stromu je samozřejmě také možné časem pozměnit nebo doplnit o nové prvky. Do Vaší domácnosti přibyde nová kočička, kotě nebo Vaše kočička zestárne a už nebude moci tolik skákat - u našich stromů MALÝ TYGR se můžete této nově vzniklé situaci lehce přizpůsobit.

Na přání je také možné část nebo celý sloup omotat jutovým lanem, které je velmi vhodné pro škrábání a broušení kočičích drápků. Juta je trvanlivá a neodpadávají z ní osinky jako ze sisalu.

 

5. Kočkodromy a nábytek pro kočky

Navrhneme Vám a vyrobíme kočičí stěnu neboli "kočkodrom" nebo jiný nábytek pro kočky přímo na míru.

 

6. Dodání a montáž

Dodací lhůta je tři až čtyři týdny od zadání do výroby. Montáž u Vás doma provádíme osobně.

Montáž a dopravu stromu pro kočky poskytujeme ZDARMA. U kočkodromů a ostatního nábytku pro kočky je cena dopravy a montáže dle dohody.